Fashion Group E-shop
02/3248194

DIESEL

КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2018

МАИЦА

3190,00 ден.

Боја

00S02X0091B-900

100%Памук

Must have

Обетки

Маичка

Капут

Комбинезон

Дуксер

Корсет

Кошула

Машки патики

Чанта