Fashion Group E-shop

MANGO

ЕСЕН ЗИМА 2017

КАПУТ

ЕСЕН ЗИМА 2017

Цена: 6490,00 ден.

Код на производ: 13075017-43

Состав: 55% Полиестер,30% Волна,6% Акрилик,4% Полиамид,3% Вискоза,2% Памук

Боја

Must have

Чизми

Купи

Џемпер

Купи

Чевли

Купи

Капут

Купи

Чанта

Купи

Градник

Купи

Чизми

Купи

Јакна

Купи

Фармерки

Купи