Fashion Group E-shop
02/3248194

PARFOIS

КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2018

Патики бр.39

2290,00 ден.

Боја

154931_NV39

Постава: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума / Лице: 100%Полиестер / Влошка: 95%Памук

Must have

Чорапи

Springfield

Кошула

REPLAY

Капче

Timberland

Комбинезон

Mango

Одело

Boggi Milano

Чанта

GUESS

Марама

Parfois

Градник

Women' Secret

Патики

Bata