Fashion Group E-shop
02/3248194

PARFOIS

КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2018

ОБЕТКИ

390,00 ден.

Боја

157009_HMU

50%Цинк, 50%Кристално стакло

Must have

Обетки

Маичка

Капут

Комбинезон

Дуксер

Корсет

Кошула

Машки патики

Чанта