Fashion Group E-shop
02/3248194

DESIGUAL

КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2018

ЧАНТА

4890,00 ден.

Боја

18SAXPD8-3214

100% Полиуретан

Must have

Обетки

Маичка

Капут

Комбинезон

Дуксер

Корсет

Кошула

Машки патики

Чанта