Fashion Group E-shop

WOMEN SECRET

ЕСЕН ЗИМА 2017

ГРАДНИК Б

ЕСЕН ЗИМА 2017

Цена: 1790,00 ден.

Код на производ: 7912072-60

Состав: 91% Полиамид 09% Еластин

Боја

Must have

Чизми

Купи

Џемпер

Купи

Чевли

Купи

Капут

Купи

Чанта

Купи

Градник

Купи

Чизми

Купи

Јакна

Купи

Фармерки

Купи