Fashion Group E-shop
02/3248194

WOMEN SECRET

КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2018

ГРАДНИК

1490,00 ден.

Боја

7913591-78

94% Полиамид 06% Еластин

Must have

Обетки

Маичка

Капут

Комбинезон

Дуксер

Корсет

Кошула

Машки патики

Чанта