Fashion Group E-shop
02/3248194

SUPER DRY

КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2018

ПАПУЧИ

1490,00 ден.

Боја

MF3005SQF2-NK4

100% Полиамид

Must have

Обетки

Маичка

Капут

Комбинезон

Дуксер

Корсет

Кошула

Машки патики

Чанта