Fashion Group E-shop

GEOX

ЕСЕН ЗИМА 2017

ЧИЗМИ

ЕСЕН ЗИМА 2017

Цена: 10990,00 ден. / 8792,00 ден.

Код на производ: U6482E000CL-9999

Состав: 95% Кожа 5% текстил

Боја

Must have

Чизми

Купи

Џемпер

Купи

Чевли

Купи

Капут

Купи

Чанта

Купи

Градник

Купи

Чизми

Купи

Јакна

Купи

Фармерки

Купи