Со секоја нарачка над 12.000 мкд, добивате купон код за попуст при следното купување.

02/3248194

Must have

Фустан

MANGO

Дуксер

REPLAY

Маица

SUPERDRY

Cityroam Alpine chukka

TIMBERLAND

Дуксер

SPRINGFIELD

Флорална чанта

DESIGUAL

Мантил

GUESS

Рачен часовник

PARFOIS

Градник

WOMEN' SECRET