02/60 90 371

Парчињата од нашите брендови кои се означени со "Online Exclusive" ќе можете да ги нарачате исклучиво online.

Што значи ова?

Овие парчиња нема да бидат изложени во нашите продавници и нема да можат да се најдат на ниту едно друго место освен тука, на e-shop.fashiongroup.com.mk. Со самото тоа, Вие, што ќе си нарачате online exclusive парче, ќе бидете првиот/првата што ќе гo отпакува и ќе гo облече на себе - и меѓу ретките кои ќе го имаат тоа парче.

DIESEL

ПЕШКИР

4390,00 ден.

DIESEL

МАИЦА

3290,00 ден.

DIESEL

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

5890,00 ден.

SPRINGFIELD

БЕРМУДИ

1999,00 ден.

UGG

АПОСТОЛКИ

3390,00 ден.

SPRINGFIELD

ЧАСОВНИК

1799,00 ден.

LEVIS

МАИЦА

1990,00 ден.

DESIGUAL

ЧАНТА

6090,00 ден.

DESIGUAL

ПАРИЧНИК

3590,00 ден.

DESIGUAL

ФУСТАН

4290,00 ден.

LEVIS

ПАРИЧНИК

3190,00 ден.

WOMEN'SECRET

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

2999,00 ден.

WOMEN'SECRET

ФУСТАН

2399,00 ден.

LEVIS

МАИЦА

1690,00 ден.

SPRINGFIELD

ЈАКНА

2199,00 ден.

SPRINGFIELD

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

1999,00 ден.

TIMBERLAND

ПАТИКИ

6990,00 ден.

TIMBERLAND

ПОЛО МАИЦА

3990,00 ден.

TIMBERLAND

МАИЦА

2490,00 ден.

TIMBERLAND

ПАТИКИ

6990,00 ден.

TIMBERLAND

ПАТИКИ

7490,00 ден.

TIMBERLAND

ПАТИКИ

6790,00 ден.

GEOX

САНДАЛИ

8290,00 ден.

SUPER DRY

ДУКСЕР

4990,00 ден. 3493,00 ден.

SUPER DRY

ЕСПАДРИЛИ

2490,00 ден.

SUPER DRY

ГРАДНИК

2790,00 ден.

SUPER DRY

ХЕЛАНКИ

3690,00 ден.

GUESS

ЧАНТА

8490,00 ден.

GUESS

ПАПУЧИ

8290,00 ден.

GUESS

КОШУЛА

7690,00 ден.

SUPER DRY

РАНЕЦ

3690,00 ден.

SUPER DRY

ДУКСЕР

6190,00 ден.

SUPER DRY

ШОРЦЕВИ

3090,00 ден.

REPLAY

ЧАНТА

6290,00 ден.

REPLAY

МАИЦА

3690,00 ден.

REPLAY

КОШУЛА

7590,00 ден.