Со секоја нарачка над 12.000 мкд, добивате купон код за попуст при следното купување.

02/3248194

New Arrivals Women' Secret на e-shop Fashion Group

Погледни ги новите производи за тебе кои ни пристигнаа оваа недела во

Елегантна опција: комплет сатенски пижами во бојата на море. Горниот дел е дизајниран по модел на кошула со предни копчиња и џеб во висина на градите, додека долните пижами имаат прилагодливи врвки. Бидејќи се изработени од сатен нудат маскимална удобност. 

*клик врз фотографија за да стигнете до производ

 

 

Повторно елегантна, секси опција за во спалната соба, овој пат во боја на праска - кратка ноќница од шифон и тантела. Одличен избор за жешките, летни ноќи.

 

 

 

Апсолутно женствено. Долга наметка од шифон со детали од тантела. Транспарентноста на материјалот ја буди провокативноста, додека нежноста и' дава елегантна женственост. 

 

 

Класичен, бел градник со тантела. Подобрете го изгледот на вашите облини со нашите градници кои никогаш не разочаруваат.

 

 

Транспарентен градник од тантела со детали од сатенски ленти и златен прстен. Супер секси и исклучиво тренди за интимна облека.

 

 

Доколку барате начин како да ја убиете монотонијата на вашите интимни парчиња облека, воедно и во спалната соба, овој модел на градник ќе ви помогне во тоа. Нов изглед на најтренди парчето за летната сезона - "bralettes"

 

Се прашувате со што да го искомбинирате надолу? 

Килоти кои се подеднакво необични и секси.

 

Ни пристигна и дел од колекцијата Garfield и The Jungle Book - се сеќавате на Могли?


 

Неодоливо слатки несесери, папучи, памучни килоти и пижами. Разбудете го детето во себе, па макар и само во домашна атмосфера.

 

* клик врз фотографија за да стигнете до секој од производите

 

 

#womensecretmk