02/60 90 371

Каролина Гочева за MANGO во летно издание

 

 

Продолжува соработката на Mango Македонија и познатата пејачка Каролина Гочева. Ова лето подготвивме низа на нови фотографии и модни инспирации за сите жени од брендот Mango.

Најпрактично парче облека за ова лето е комбинезонот! Совршен за секоја девојка, за дневни и ноќни излегувања, кои ќе ве направат да изгледате повисоко и ќе ја истакнат вашата фигура.

 

 

Освен што изгледаат тренди, комбинезоните се и многу практични! Со изборот на оваа неутрална боја на Mango ленениот комбинезон секогаш ќе имате простор за повеќе комбинации со помош на модните додатоци. Изгледот на Каролина совршено е надополнет со сламен шешир, обетки, чанта и ниски сандали со впечатливи детали.

 

 

Романтичниот, природен и женствен изглед на Каролина во целосниот Mango изглед е направен и фотографиран на различни локации во прекрасниот Охрид.

 

 

Mango и Каролина ја имаат совршената модна комбинација за ова лето!

 

 

Комплетирајте го изгледот:
(клик врз фото за да стигнете до производот*)
 
 
Комбинезон: 43087712-02
 
Сандали: 43043754-92
 
Чанта: 43005032-99
 
Шешир: 43037755-07
 
Обетки: 43005806-99
 
 
Фотографија: Ани/Дими
Шминка и фризура: Зорица Николова
Стилист: Алмир Мили
@mango #mango #welovefashiongroup