02/60 90 371

Летото е пред нас - започни ја сезоната со стил!

Летото не можеме да го замислиме без неколку летни парчиња – лелеав фустан, интересни бермуди и лесни и удобни чевли

Горештините ги „гасиме“ со интересни фустани од лесни и пријатни материјали. Одвојуваме неколку модели кои се задолжителни.

 

Фустаните со цветни или тропски мотиви – шари кои ќе те однесат со мислите директно на некој рајски остров.

 

*клик врз називот на производ за да стигнете до него*

 

 

Women' Secret фустан

 

 

1. Desigual фустан лево             /                   2. Desigual фустан десно

 

 

REPLAY раскошен фустан

 

 

 

1. Diesel фустан лево                   /                   2. Diesel фустан десно

 

MANGO фустан

 

 

1. Springfield бел фустан                   /                   2. Springfield црвен фустан

 

 

MANGO фустан

 

 

 

1. GUESS розев фустан                   /                   2. GUESS виолетов фустан

 

 

MANGO фустан

 

 

1. Women' Secret тегет фустан                   /                   2. Women' Secret црвен фустан

 

 

PARFOIS фустан

 

***

 

Не можете да заминете на летно патување без бермуди или шорцеви. Носете ги со еспадрили, летни патики или сандали.

 

Тексас шорцеви – до колена, кратки или со висок струк, изборот е голем.

 

 

1. Replay бермуди                   /                   2. Replay бермуди

 

 

1. Springfield бермуди                   /                   2. Springfield бермуди

 

"Карго" бермуди

 

 

1. Superdry бермуди                   /                   2. Superdry бермуди

 

 

 

1. Timberland бермуди во војнички принт                   /                   2. Timberland тексас бермуди

 

 

Еднобојни, за лесни секојдневни комбинации во лежерен или поформален стил

 

1. New Zealand зелени бермуди                   /                   2. New Zealand корални бермуди

 

 

 

1. Diesel тексас бермуди                   /                   2. Diesel црни бермуди

 

 

1. Mango флорални бермуди                   /                   2. Mango маслинести бермуди

 

 

1. Springfield тегет бермуди                  /                   2. Springfield црвени бермуди

 

 

1. GUESS бермуди                 /                   2. GUESS бермуди

 

 

Replay бермуди

 

 

 

1. Diesel папучи                  /                   2. Diesel патики

 

 

1. Boggi Milano патики                   /                   2. Boggi Milano мокасини

 

 

1. Bata чевли                   /                   2. Bata патики

 

 

1. Timberland бродски чевли                   /                   2. Timberland патики

 

 

1. Superdry папучи                  /                   2. GEOX мокасини

 

 

1. Replay еспадрили                   /                   2. Cesare Paciotti / 4US патики

 

 

 

1. Bata високи потпетици                   /                   2. Parfois папучи

 

 

MANGO патики

 

 

1. Mango сандали                   /                   2. GEOX сандали

 

 

1. Women' Secret папучи                   /                   2. Superdry апостолки

 

 

Replay еспадрили

 

 

1. Springfield сандали                  /                   2. Bata високи потпетици

 

 

1. Desigual тегет сандали                   /                   2. Diesel високи потпетици

 

 

1. Cesare Paciotti / 4US патики                   /                   2. GUESS сандали