02/60 90 371

Втора серија фотографии од соработката Каролина Гочева и MANGO

 
 
 
Во пролетта цутат најубавите цвеќиња...  А, пролетното будење го најавуваме во највпечатливата боја за сезоната. @karolinagocheva
 
Овој пат се работи за комбинација која е одлична за меѓусезонско, модерно облекување.
 
 


 
 
 
Фуксијата која доминира како боја е одлична за да го долови вистинското пролетно расположение кое владее деновиве. Здолниште со разигран принт и капут одличен за дневни и вечерни излегувања, а сето тоа дополнето со металик патики и ултра впечатливи обетки. 
 
 
 
 
Совршена комбинација за урбан и во исто време женствен изглед.
 
 
Комплетирајте го изгледот:
(клик врз фото за да стигнете до производот*)
 
 
 
 
Капут: 41070724-88
 
 

Блуза: 43000940-88
 
 

Здолниште: 41065794-70
 

Обетки: 43000810-60
 

Патики: 43080682-PL
 
 
Фотографија: @anidimi.photography
Шминка и фризура: @beautyhub_202
Стилист: @a.i.mili
@mango #mango #welovefashiongroup