Fashion Group E-shop
02/3248194

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ДОЛНА ОБЛЕКА

2590,00 ден.

Боја

000QD3587E-FBY

90%Памук 10%Еластин

Може да ви се допаѓа

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN