Fashion Group E-shop
02/3248194

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ДОЛНА ОБЛЕКА

2590,00 ден.

Боја

000QD3590E-HYX

95%Памук 5% Еластин

Може да ви се допаѓа

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN