Fashion Group E-shop
02/3248194

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ДОЛНА ОБЛЕКА

2290,00 ден.

Боја

000QF4908E-001

74%Полиамид 26%Еластин

Може да ви се допаѓа

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN