Fashion Group E-shop
02/3248194

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ДОЛНА ОБЛЕКА

1390,00 ден.

Боја

000QF4920E-001

92%Памук 8%Еластин

Може да ви се допаѓа

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN