Fashion Group E-shop
02/3248194

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ДОЛНА ОБЛЕКА

1490,00 ден.

Боја

000QF4921E-001

92%Памук 8%Еластин

Може да ви се допаѓа

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN

ДОЛНА ОБЛЕКА

CALVIN KLEIN