Fashion Group E-shop
02/60 90 371

SPRINGFIELD

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

БЛУЗА

1799,00 ден 899,00 ден.

Боја

0075213-19

46% Вискоза 32% Полиестер 18% Најлон 04% Памук

Може да ви се допаѓа

БЛУЗА

SPRINGFIELD

БЛУЗА

SPRINGFIELD

БЛУЗА

SPRINGFIELD

БЛУЗА

SPRINGFIELD