Fashion Group E-shop
02/60 90 371

DIESEL

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

5890,00 ден. 4123,00 ден.

Боја

00ST4E0BAVW-3AK

82%Полиестер 18%Еластин

Може да ви се допаѓа

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

DIESEL

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

DIESEL