Fashion Group E-shop
02/60 90 371

LEVIS

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

510 SKINNY FIT

6590,00 ден 3954,00 ден.

Боја

05510-0856

99% Памук 1% Еластин

Може да ви се допаѓа

510 SKINNY FIT

LEVIS

510 SKINNY FIT

LEVIS