Fashion Group E-shop
02/60 90 371

LEVIS

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

510 SKINNY FIT

7190,00 ден 3595,00 ден.

Боја

05510-0870

98% Памук 2% Еластин

Може да ви се допаѓа

510 SKINNY FIT

LEVIS

510 SKINNY FIT

LEVIS