Fashion Group E-shop
02/60 90 371

SPRINGFIELD

ЕСЕН ЗИМА 2018

ФУСТАН

2199,00 ден. 1599,00 ден.

Боја

1334182-67

64% Вискоза 36% Полиамид

Може да ви се допаѓа

ФУСТАН

SPRINGFIELD

ФУСТАН

SPRINGFIELD