Fashion Group E-shop
02/60 90 371

SPRINGFIELD

ЕСЕН ЗИМА 2018

ФУСТАН

2199,00 ден. 1399,00 ден.

Боја

1334948-40

77% Вискоза 23% Полиамид

Може да ви се допаѓа

ФУСТАН

SPRINGFIELD

ФУСТАН

SPRINGFIELD

ФУСТАН

SPRINGFIELD

ФУСТАН

SPRINGFIELD