Fashion Group E-shop

Со секоја нарачка над 12.000 мкд, добивате купон код за попуст при следното купување.

02/3248194

PARFOIS

ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2018

Патики бр.39

1590,00 ден.

Боја

154931_NV39

Постава: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума / Лице: 100%Полиестер / Влошка: 95%Памук

Must have

Ранче

GUESS

Костим за капење

WOMEN' SECRET

Фустан

MANGO

Фармерки

REPLAY

Чанта

GUESS

Костим за капење

DIESEL

Бродски чевли

TIMBERLAND

Костим за капење

WOMEN' SECRET

Палто

BOGGI MILANO