Fashion Group E-shop
02/60 90 371

PARFOIS

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

НЕСЕСЕР

690,00 ден. 552,00 ден.

Боја

1560721MDM

Постава: 100%Полиестер / Лице: 95%Полиестер, 5%Полиуретан

Може да ви се допаѓа

НЕСЕСЕР

PARFOIS

НЕСЕСЕР

PARFOIS

НЕСЕСЕР

PARFOIS

НЕСЕСЕР

PARFOIS