Fashion Group E-shop

Со секоја нарачка над 12.000 мкд, добивате купон код за попуст при следното купување.

02/3248194

PARFOIS

ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2018

ЧАНТА

1390,00 ден.

Боја

156416_CAM

Постава: 100%Полиестер / Лице: 10%Полиуретан, 90%Телешка велурна кожа

Must have

Ранче

GUESS

Костим за капење

WOMEN' SECRET

Фустан

MANGO

Фармерки

REPLAY

Чанта

GUESS

Костим за капење

DIESEL

Бродски чевли

TIMBERLAND

Костим за капење

WOMEN' SECRET

Палто

BOGGI MILANO