Fashion Group E-shop

Со секоја нарачка над 12.000 мкд, добивате купон код за попуст при следното купување.

02/3248194

PARFOIS

ЕСЕН ЗИМА 2018

ЧАНТА

2490,00 ден. 2117,00 ден.

Боја

158962_CAM

Постава: 100%Полиестер / Лице: 20%Железо, 80%Дрво

Може да ви се допаѓа

ЧАНТА

PARFOIS

ЧАНТА

PARFOIS

ЧАНТА

PARFOIS

ЧАНТА

PARFOIS