Fashion Group E-shop

Со секоја нарачка над 12.000 мкд, добивате купон код за попуст при следното купување.

02/3248194

PARFOIS

ЕСЕН ЗИМА 2018

ЧАСОВНИК

2090,00 ден.

Боја

161258_BNU

Основа: 5%Алуминиум, 95%Цинк / Покривка: 100%Нерѓосувачки челик / Екран: 100%Кристално стакло / Ременче: 100%Нерѓосувачки челик

Може да ви се допаѓа

ЧАСОВНИК

PARFOIS

ЧАСОВНИК

PARFOIS

ЧАСОВНИК

PARFOIS

ЧАСОВНИК

PARFOIS