Fashion Group E-shop
02/3248194

PARFOIS

ЕСЕН ЗИМА 2018

ПАТИКИ бр.40

2290,00 ден.

Боја

161624_NU40

Лице: 45%Полиестер, 55%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума / Постава: 100%Полиестер /Влошка: 100%Полиуретан

Може да ви се допаѓа

ПАТИКИ

PARFOIS

ПАТИКИ

PARFOIS

ПАТИКИ

PARFOIS

ПАТИКИ

PARFOIS

ПАТИКИ

PARFOIS