Fashion Group E-shop
02/60 90 371

PARFOIS

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

ЧАСОВНИК

1390,00 ден. 1112,00 ден.

Боја

167015_PKU

Основа: 5% алуминиум, 95% цинк / Покривка: 100% не'рѓосувачки челик / Екран: 100% кристално стакло / Ремче: 100% полиуретан

Може да ви се допаѓа

ЧАСОВНИК

PARFOIS

ЧАСОВНИК

PARFOIS

ЧАСОВНИК

PARFOIS

ЧАСОВНИК

PARFOIS