Fashion Group E-shop

Со секоја нарачка над 12.000 мкд, добивате купон код за попуст при следното купување.

02/3248194

NEW ZEALAND

MID SEASON SALE

ДУКСЕР

5790,00 ден. 4053,00 ден.

Боја

18AN302-475

100% Памук

Must have

Бомбер јакна (-30%)

GUESS

Jакна (-30%)

DIESEL

Тексас јакна (-20%)

REPLAY

Јакна со две лица (-30%)

DESIGUAL

Дуксер (-30%)

SUPERDRY

Дуксер (-30%)

NEW ZEALAND

Чизми (-30%)

TIMBERLAND

Пижами (-20%)

WOMEN' SECRET

Кожни патики (-50%)

BATA