Fashion Group E-shop
02/60 90 371

DESIGUAL

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

ФУСТАН

4290,00 ден 2590,00 ден.

Боја

19SWVK78-1000

96%Памук 4%еластин

Може да ви се допаѓа

ФУСТАН

DESIGUAL

ФУСТАН

DESIGUAL

ФУСТАН

DESIGUAL

ФУСТАН

DESIGUAL

ФУСТАН

DESIGUAL