Fashion Group E-shop
02/60 90 371

MANGO

ЕСЕН ЗИМА 2018

ПАНТАЛОНИ

2490,00 ден. 1090,00 ден.

Боја

31065736-99

76%Полиестер16%Вискоза8%Еластин

Може да ви се допаѓа

ПАНТАЛОНИ

MANGO

ПАНТАЛОНИ

MANGO

ПАНТАЛОНИ

MANGO

ПАНТАЛОНИ

MANGO

ПАНТАЛОНИ

MANGO