Fashion Group E-shop
02/60 90 371

WOMEN'SECRET

ЕСЕН ЗИМА 2018

ГРАДНИК Б

1499,00 ден. 799,00 ден.

Боја

4024214-36

92% Полиамид 08% Еластин

Може да ви се допаѓа

ГРАДНИК Б

WOMEN SECRET

ГРАДНИК Б

WOMEN SECRET

ГРАДНИК Б

WOMEN SECRET

ГРАДНИК Б

WOMEN SECRET