Fashion Group E-shop
02/60 90 371

WOMEN'SECRET

ЕСЕН ЗИМА 2018

ГРАДНИК Б

1399,00 ден. 799,00 ден.

Боја

4024745-08

84% Полиамид 16% Еластин

Може да ви се допаѓа

ГРАДНИК Б

WOMEN SECRET

ГРАДНИК Б

WOMEN SECRET

ГРАДНИК Б

WOMEN SECRET

ГРАДНИК Б

WOMEN SECRET