Fashion Group E-shop
02/60 90 371

MANGO

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

ПАЛТО

3990,00 ден. 3192,00 ден.

Боја

41030848-37

60%Памук26%Полиестер14%Вискоза

Може да ви се допаѓа

ПАЛТО

MANGO

ПАЛТО

MANGO

ПАЛТО

MANGO

ПАЛТО

MANGO

ПАЛТО

MANGO