Fashion Group E-shop
02/60 90 371

LEVIS

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

КОШУЛА

5190,00 ден.

Боја

58930-0025

81% Памук 17% Полиестер 2% Еластин

Може да ви се допаѓа

КОШУЛА

LEVIS