Fashion Group E-shop
02/60 90 371

SPRINGFIELD

ЕСЕН ЗИМА 2018

ПАТИКИ

1499,00 ден. 799,00 ден.

Боја

9884165-18

Лице:100% еластин Ѓон:100% гума Постава:100% памук

Може да ви се допаѓа

ПАТИКИ

SPRINGFIELD

ПАТИКИ

SPRINGFIELD

ПАТИКИ

SPRINGFIELD

ПАТИКИ

SPRINGFIELD

ПАТИКИ

SPRINGFIELD