Fashion Group E-shop
02/3248194

CALVIN KLEIN

ЕСЕН ЗИМА 2018

ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ

9390,00 ден.

Боја

E7453-BLK

100%Кожа

Може да ви се допаѓа

ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ

CALVIN KLEIN

ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ

CALVIN KLEIN