Fashion Group E-shop
02/3248194

SUPER DRY

ЕСЕН ЗИМА 2018

МАИЦА

2190,00 ден. 1533,00 ден.

Боја

G10008MR-WP1

51% Полиестер / 38% Памук / 11% Вискоза

Може да ви се допаѓа

МАИЦА

SUPER DRY

МАИЦА

SUPER DRY