Fashion Group E-shop
02/60 90 371

SUPER DRY

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

ХЕЛАНКИ

3690,00 ден. 2952,00 ден.

Боја

GS3209AT-18A

82% НАЈЛОН 18% ЕЛАСТИН

Може да ви се допаѓа

ХЕЛАНКИ

SUPER DRY

ХЕЛАНКИ

SUPER DRY

ХЕЛАНКИ

SUPER DRY

ХЕЛАНКИ

SUPER DRY