Fashion Group E-shop
02/60 90 371

GUESS

ЕСЕН ЗИМА 2018

ПАНТАЛОНИ

4590,00 ден. 2790,00 ден.

Боја

GSS005133

67%Вискоза 28%полиестер 5%еластин

Може да ви се допаѓа

ПАНТАЛОНИ

GUESS

ПАНТАЛОНИ

GUESS

ПАНТАЛОНИ

GUESS