Fashion Group E-shop
02/60 90 371

GUESS

ЕСЕН ЗИМА 2018

ПАНТАЛОНИ

5790,00 ден. 3490,00 ден.

Боја

GSS005135

91%Полиестер 9%еластин

Може да ви се допаѓа

ПАНТАЛОНИ

GUESS

ПАНТАЛОНИ

GUESS

ПАНТАЛОНИ

GUESS