Fashion Group E-shop
02/60 90 371

GUESS

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

ФУСТАН

9690,00 ден 6790,00 ден.

Боја

GSS005717

92%Памук 6%полиестер 2%еластин

Може да ви се допаѓа

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS