Fashion Group E-shop
02/60 90 371

GUESS

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

ФУСТАН

13490,00 ден. 10792,00 ден.

Боја

GSS005747

46%Полиестер 46%вискоза 8%еластин

Може да ви се допаѓа

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS