Fashion Group E-shop
02/60 90 371

GUESS

ПРОЛЕТ ЛЕТО 2019

ФАРМЕРКИ

6490,00 ден 3190,00 ден.

Боја

GSS006021

85%Памук 14%Полиестер 1%еластин

Може да ви се допаѓа

ФАРМЕРКИ

GUESS

ФАРМЕРКИ

GUESS

ФАРМЕРКИ

GUESS

ФАРМЕРКИ

GUESS

ФАРМЕРКИ

GUESS