Fashion Group E-shop
02/60 90 371

GUESS

ЕСЕН ЗИМА 2019

ФУСТАН

5990 ,00 ден.

Боја

GSS006333

96%Вискоза 4%еластин

Може да ви се допаѓа

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS

ФУСТАН

GUESS